Exile technologies

CTS (Computer to screen)

SPYDER II

CTS – vytváří předlohu přímo na síto

Šablony vyrobená pomocí CTS jsou ve vyšší kvalitě díky tomu, že motiv je nasvícen přímým osvitem dat z počítače rovnou na ovrstvené síto a to zajišťuje přesné umístění. Tím odpadá potřeba tisku filmů, ale také třeba vakua a minimalizuje se vliv lidského faktoru.

Jedná se o inovativní systém, který místo inkoustu na vodní bázi  používá voskový inkoust. Tento inkoust vytváří černou vrstvou s vyšší denzitou než je u běžných inkoustů na vodní bázi.

Inkoust v systému Spyder II vytváří velmi čistý bod s ohraničenými okraji a má mnohem čistší polotónový bod. Inkoustová technologie na vodní bázi naproti tomu trpí přestřikem z tiskové hlavy a částečným vstřebáváním do emulze.

Kdežto systém Spyder takový problém vůbec nemá. Je to možné doplnit i o osvitku šablon V-LUX, která má velmi výkonné diody a osvit trvá několik vteřin, a nebo nějaký in-line systém.

Připravuje se  SPYDER III

CTS (Computer to screen)

FREESTYLER

FREEStyler, menší CTS systém,  vyrábí vysoce kvalitní šablony během několika minut s integrovanou automatickou digitální registrací.

Eliminováním nákladů na film a zjednodušením procesu přípravy šablony zaručuje FREEStyler rychlou návratnost investic. Je možno doplnit osvitkou šablon EXPOSE DTS.

Osvitky k CTS

V-LUX

Je osvitka sítotiskových šablon (vertikální volně stojící systém UV-led expozice), která byl vytvořen speciálně pro  doplnění systému SPYDER II  

EXPOSE DTS

Osvitka sítotiskových šablon k doplnění FREESTYLERU

Tento prostorově úsporný design slouží jako vysoce kvalitní expoziční jednotka a robustní deska stolu pro váš nový systém CtS. Když je obrazovka dokončena, jednoduše ji zasuňte do zásobníku pod pultem a vyberte jedno z 10 nastavení časovače paměti pro zahájení expozice.

Zařízení pro výrobu filmů pro sítotisk

LIBREATOR XE

Termální osvitové stroje pro výrobu filmů pro sítotisk, ofset a flexo. LIBERATOR XE se používají po celém světě pro sítotisk SIgn, Banner & POP a sítotisk na textilní yardy plus aplikace Flexo, vlnité a ofsetové prepressy.

Bez chemie, temné komory a bez procesorů.

Nevyžaduje ŽÁDNÉ inkousty, tonery, fotoaparáty nebo náklady na likvidaci

Je dostupná v několika velikostech.

TECHSETTER 2

Díky zcela novému designu tiskové hlavy s rozlišením 1200 dpi se TECHSETTER 2 může pochlubit dosud nejvyšší kvalitou obrazu pro řešení výstupu suchého filmu.

S TECHSETTER 2 můžete vyrábět rychlé a vysoce kvalitní filmové pozitivy a negativy s plnou šířkou až 14,15 „(360 mm) široké a neuvěřitelných 20“ lineárních za minutu.

Tento zobrazovací systém na klíč umožňuje zobrazování grafických filmů, které jsou ideální pro průmyslové a štítkové sítotiskové aplikace, stejně jako gravírování, potisk tamponových a gumových razítek, úzký flexo web, tisk obálek a mnoho dalších filmových aplikací.

Napište nám

Potřebujete poradit?

Rádi vám se vším poradíme.