ULANO

Kopírovací roztoky

Ulano Proclaim

Emulze pro ředidlové i UV barvy, pro všechny grafické práce. Ideální pro tisk jemných čar a půltónů, snadno se odvrstvuje.

Barva zelená, obsah pevných látek 35%. Balení 0,85 kg, 3,8 k

Ulano Proclaim HR

Diazo-fotopolymerní emulze s vysokým rozlišením, velká expoziční šířka, vynikající přemostění ok, rychlé schnutí. Vhodné pro náročné grafické, elektronické a průmyslové aplikace. Emulze pro ředidlové barvy.

Barva světle modrá, obsah pevných látek 35%. Balení 0,85 kg, 3,8 kg

Ulano LX 660 Blue

Universální emulze pro ředidlové a vodové barvy, rychlé sušení. Vynikající pevnost za mokra, velká expoziční šířka. Použití pro většinu grafických aplikací. Středně rychlý osvit

Barva modrá, obsah pevných látek 38%. Balení 0,85 kg, 3,8 kg

Ulano Orange

SBQ fotopolymerní emulze, ultra rychlý osvit, pro potisk sportovního oblečení. Doporučeno pro plastizolové a transférové barvy. Přidáním Diaza zcitlivovače zvýšíte ododlnost šablony.Vhodná i pro slabší světelné zdroje a pro hrubé sítoviny.

Barva oranžová – není nutné používat barevnou sítovinu, obsah pevných látek 44%. Balení 0,85 kg, 3,8 kg

Ulano QLT

SBQ fotopolymerní emulze pro potisk textilu ředidlovými a plastizolovými barvami. Určena pro velké tiskové náklady. Ultra rychlý osvit. Přidáním Diaza zcitlivovače je odolná proti vodním barvám.

Barva modrá, obsah pevných látek 43%. Balení 0,83 kg, 3,8 kg

Ulano QX3

SBQ fotopolymerní emulze připravená k okamžitému použití, pro ředidlové barvy.
Matný povrch eliminuje problémy s tiskem při vysoké a nízké vlhkosti. Vynikající rozlišení. Vhodná i pro slabší světelné zdroje.

Barva zelenomodrá, obsah pevných látek 37%. Balení 0,83 kg, 3,8 kg

Ulano QX5 Blue

SBQ fotopolymerní emulze pro ředidlové a plastizolové barvy, připravená k okamžitému použití. Ultrarychlá expozice. Vhodná pro CTS a led osvity.

Barva modrá, obsah pevných látek 43 %. Balení 0,83 kg, 3,8 kg